fotograf slubny polkowice, fotografia slubna polkowice
FOTOGRAFIA ŚLUBNA POLKOWICE

FOTOGRAF ŚLUBNY POLKOWICE

Sesja plenerowa w Karkonoszach, Polkowice fotografia ślubna, reportaż ślubny na terenie Polkowic oraz okolice. Oferuję wykonanie fotogreportażu ślubnego z dnia ślubu oraz sesji plenerowej, która może się odbyć w dniu ślubu lub w innym dniu.
Sesja plenerowa w Karkonoszach

FOTOGRAF ŚLUBNY POLKOWICE

Cześć, cieszę się że tu jesteś! Na imię mam Rafał i zajmuję się fotografowaniem ślubów.

Fotografia…. zatrzymany czas w kadrze. Zdjęcia nie rodzą się w aparacie ale w umyśle fotografa. Właśnie tam powstaje obraz, który następnie zostanie zapisany na lata.

Zamiłowanie do fotografii zaszczepił u mnie mój ojciec. Oczywiście od niego dostałem swój pierwszy aparat. Pamiętam, że jako dziecko ponad wszystko uwielbiałem oglądać fotografie. W moim domu była szuflada, dość spora, wypełniona po brzegi przez stare zdjęcia – głównie czarno białe. Właśnie z tych zdjęć znam niektórych krewnych, których nigdy nie udało mi się spotkać.

Skupiając się na dniu ślubu, pragnę aby moje zdjęcia wykraczały poza zwykłą dokumentację zdarzeń, staram się uchwycić i stworzyć obrazy, które wywołują emocje. Każdy z nas ma swoje piosenki lub zapachy które przenoszą nas w przeszłość, przywołują chwile, które dawno minęły. Chcę aby moje zdjęcia działały w podobny sposób. Chodzi o uchwycenie szczegółów i ulotnych chwil dnia, które z czasem zostajną zapomniane wraz z porządkiem nadchodzących dni.

Fotografowanie ślubów to dla mnie zaszczyt lecz przede wszystkim ogromna odpowiedzialność.

Być może się spotkamy…


fotografia slubna polkowice, fotograf slubny polkowice, sesja plenerowa w Karkonoszach
Fotograf ślubny Polkowice

Fotografuję głównie we Wrocławiu, Legnicy, Jeleniej Górze, Wałbrzychu, Karpaczu, Lubinie, Polkowicach, Świdnicy oraz w Bolesławcu. Oczywiście mogę się pojawić na Waszym ślubie gdziekolwiek w Polsce.